O nás ...

 

Naše služby poskytujeme v Prešove na sídlisku Sekčov už od roku 2009. Jednou z hlavnej činnosti spoločnosti je poskytovanie prenájmu počítačov pripojených do celosvetovej internetovej siete. Naši zákazníci majú možnosť vyskúšať si okrem bežného surfovania na internete, aj on-line hry na najvýkonnejších počítačoch v meste a blízkom okolí od spoločnosti Valve Corp prostredníctvom platformy Steam čo ponúka najkvalitnejšie herné podmienky.

Čo ešte poskytujeme ?

Servis, predaj počítačov a výpočtovej techniky.

 

U nás si môžete objednať za výhodné ceny monitory, notebooky, počítače, komponenty pre PC, tlačiarne, multifunkčné zariadenia, skenery, projektory, USB flash disky, sieťové komponenty, záložné zdroje, prepäťové ochrany, pamäťové média, PC príslušenstvo, či spotrebný materiál, originálne, kompatibilné, repasované atramentové a laserové kazety a mnoho iného. U nás dostanete najvyššiu kvalitu za najnižšiu cenu. Využite možnosť osobného odberu na našej predajni a neplaťte poštovné. To všetko do 24 hodín - viac informácií priamo na predajni.

 

Keďže naším cieľom je Vám prinášať kvalitnejšie a nové služby, v roku 2010 sme sa stali zmluvným predajcom spoločnosti SLOVANET, kde Vám poskytneme "INTERNET, DIGITÁLNU TELEVÍZIU, TELEFONOVANIE". Zmluvy vybavíte priamo u nás na predajni od 11,00 hod. do 19,00 hod. každý deň okrem soboty (v nedeľu od 14,00 hod. do 19,00 hod.), alebo stačí zavolať " A MY PRÍDEME K VÁM".

 

V roku 2011 sme podpísali zmluvu so spoločnosťou Zasilkovna.cz a stali sme sa výdajným a podacím miestom pre české a slovenské internetové obchody (e-shopy). U nás si zákazníci môžu vyzdvihnúť objednaný tovar z daných internetových obchodov.  Takisto ponúkame internetovým obchodom lacnejší spôsob dopravy ich tovaru ku konečným zákazníkom. Stačí prísť k nám, kde si dohodneme bližšie podmienky spolupráce.

 

V druhej polovici roka 2013 sme sa stali partnerom a zároveň predajcom produktov spoloťnosti Colorway. Spoločnosť ColorWay je lídrom v segmente integrovanej atramentovej tlače a čistiacich prostriedkov. Výrobný sortiment zahŕňa širokú škálu spotrebného materiálu pre tlač - papier, atrament, CISS (Systém priebežného doplňovania atramentu), plniteľné atramentové kazety, čistiace sady pre LED / TFT / LCD obrazovky, notebooky, monitory, klávesnice, myši, tablety, smartphony , CD / DVD disky, video kamery a ďalšie elektronické prístroje.

Nájdete nás na sídlisku Sekčov neďaleko zastávky MHD - Martina Benku v nákupnom stredisku OPÁL. Príďte sa pozrieť a vychutnajte si príjemnú atmosféru a ochotný personál.

 

Využije aj Vy naše služby.

Dvere našej spoločnosti sú Vám otvorené denne okrem soboty a nedele.

 

DraziwNet, s.r.o.